Studio Des Tuileries

  • 20 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Studio Des Tuileries Paryż o powierzchni 20 m² jest położony w dzielnicy 1., w odległości 5 min spacerem od stacji metra Tuileries. Aktywni Goście apartamentu mogą korzystać z lodowiska.

W apartamencie znajduje się 1 łazienka. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w aneks kuchenny oraz jadalnię.

Łuk Triumfalny w Paryżu znajduje się 2 km od 1-pokojowego apartamentu, a Musée Rodin znajduje się w prawie 2,1 km. Obiekt noclegowy oferuje dogodną lokalizację: Plac Vendome jest w około 500 m. Kaplica Sainte-Chapelle leży w jedynie 1 km stąd. Studio Des Tuileries oferuje noclegi niedaleko od stacji metra Musee d'Orsay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio Des Tuileries Paryż
Studio Au Proche Du Louvre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Au Proche Du Louvre

195 m od nieruchomości
USD 118 USD 106
za noc
Sweett - Opera A
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sweett - Opera A

821 m od nieruchomości
Highstay - Luxury Serviced Apartments - Saint-Germain I
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Highstay - Luxury Serviced Apartments - Saint-Germain I

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
830 m od nieruchomości
USD 2343 USD 2109
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    18 km

    Stacje kolejowe

    Chatelet Les Halles
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Tylko dla dorosłych !

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji7510114489581
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Studio Des Tuileries akceptuje zwierzęta?
      Niestety Studio Des Tuileries nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Studio Des Tuileries jest kuchnia?
      W Studio Des Tuileries goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    18 km

    Stacje kolejowe

    Chatelet Les Halles
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio Des Tuileries Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij